0519 | Prodej rodinného domu, novostavba v Bělé pod Bezdězem - Vrchbělá

Bělá pod Bezdězem  

6 900 000 Kč

Cena za dvojdomek s garáží vč. DPH.

Na samém okraji města Bělá pod Bezdězem nedaleko Mladé Boleslavi vzniká dlouho připravovaný nový rezidenční areál, který bude citlivě zasazen do lokality „Vrchbělá“. Jednotlivé budovy areálu budou mít maximálně dvě nadzemní podlaží a každý z bytů či domů bude vybaven garáží, zahradou, terasou nebo balkonem.

V tuto chvíli se spouští exkluzivní prodej dvou domků - dvojdomků! Jedná se o nepodsklepený dvoupodlažní rodinný dům, který každému majiteli nabídne vlastní garáž, zahradu, čtyři obytné místnosti, terasu a další prostory, které patří dnes již ke standardu moderního a luxusního bydlení.

Vybírat můžete v tuto chvíli ze dvou domků velikosti 4+kk s garáží, jejichž stavba již byla zahájena.

Dům je velmi chytře a elegatně navržen, svému majiteli dispozičně poskytne vše, co si jen bude moci od bydlení přát. Každý z domů je navržen a řešen tak, aby co nejvíce vyhovoval představám dnešní moderní doby a poskytoval svému majiteli veškerý nadstandard.

Domy jsou stavěny jako dvojdomky a jsou rozděleny na severní a jižní křídlo.
Dispozice domu: 1NP - vstupní chodba velikosti 6,34 m2, technická místnost - 6,3 m2, sklad - 4,83 m2, wc - 1,6 m2, koupelna a wc - 4,64 m2 a velkorysý obývací pokoj velikosti 36,34 m2.
2NP - zádveří - 6,2 m2, garáž velikosti 25,92 m2, chodba - 8,33 m2, schodiště - 7 m2, koupelna a wc - 4,96 m2, wc - 2 m2, dvě ložnice o velikostech 13,43 m2 a 13,27 m2.
Celkově má každý z domů 172,8 m2 a leží na pozemku cca 650 m2.

Každý z domů bude předáván novým majitelům ve stádiu "na dodělání". Bude kompletně hotov z venku a vnitřky je možné si dodělat podle svých představ, potřeb a přání.

Nabízený komplex již zahájil svou stavbu a předpokládané předání nemovitosti k dodělání vnitřků je konec roku 2022 a kolaudace je pak plánována na konec roku 2023.
Vy si již nyní můžete rezervovat své vysněné bydlení v samotném srdci zeleně, kde nedaleko naleznete sportovně-relaxační areál Relax, koupaliště a spousty míst pro aktivní odpočinek.

Město Bělá pod Bezdězem je vzdáleno 15 km od Mladé Boleslavi a je tak ideálním místem pro bydlení, které nabízí klid malého města zároveň s výbornou dostupností do většího města. V samotné Bělé naleznete veškerou občanskou vybavenost.

V tuto chvíli se s klienty bude již podepisovat Smlouva o Smlouvě budoucí, kdy je potřeba po podpisu složit 20% z celkové kupní ceny domu a zbytek bude řešen s klienty individuálně dle jejich možností. Ceny domů jsou vč. DPH a bez vnitřních dokončovacích prací.
Pro více informací o samotném projektu, jeho technické části a informace o cenách naleznete na stránkách projektu “bydlenivrchbela” nebo kontaktujte makléře.

Budeme se těšit na spolupráci!
Poloha objektu rohový
Druh objektu cihlová
Stav objektu ve výstavbě (hrubá stavba)
Počet podlaží v objektu 2
Typ domu patrový
Zastavěná plocha 102 m2
Užitná plocha 172 m2
Plocha parcely 650 m2
Umístění objektu okraj obce
Energetická náročnost budovy B - Úsporná
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 148/2007 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář