0517 | Exkluzivní prodej šesti bytů velikosti 2+kk s garáží a terasou v Bělé pod Bezdězem, areál Vrchbělá

Bělá pod Bezdězem  

5 750 000 Kč

Ceny jsou vč. DPH, všech poplatků, ceny za pozemek a garáže

Na samém okraji města Bělá pod Bezdězem nedaleko Mladé Boleslavi vzniká dlouho připravovaný nový rezidenční areál, který bude citlivě zasazen do lokality „Vrchbělá“. Jednotlivé budovy areálu budou mít maximálně dvě nadzemní podlaží a každý z bytů bude vybaven garáží, terasou nebo balkonem. Ty budou v blízkém budoucnu doplňovat dvojdomy a viladomy, které budou určeny pro nejnáročnější klientelu.

V tuto chvíli se spouští exkluzivní prodej prvního bytového domu, kde bude celkem 12 bytových jednotek. Jedná se o nepodsklepený dvoupodlažní bytový dům, který každé bytové jednotce nabízí vlastní garáž.
Vybírat můžete z bytových jednotek o velikosti 2+kk nebo 3+kk - ty se pak dále dají před dokončením stavby předělat na 4+kk, které jsou určeny pro všechny typy zákazníků. V domě tak naleznete šest dvoupokojových bytových jednotek a šest třípokojových.
Bytová jednotka velikosti 2+kk má celkovou plochu 62,5 m2 a garáž o výměře 62,5 m2 = celkem tedy dvoupokojový byt nabízí velikost 125 m2 na pozemku velikosti 75 m2 a terasou 22 m2.
Bytová jednotka velikosti 3+kk má celkovou plochu 78,66 m2 a garáž o výměře 69,84 m2 nebo 78,66 m2 = celkem se tak budou nabízet třípokojové byty o celkové rozloze 157 m2 nebo 148 m2 na pozemku velikosti 105 m2 a terasa bude mít velikost 30 m2.

Každá bytová jednotka je dispozičně řešena tak, aby co nejvíce vyhovovala všem standardům dnešní doby. V přízemí je zádveří, garáž a schodiště. V patře každého bytu pak naleznete podle velikosti obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, schodiště, chodbu, koupelnu a jednu či dvě ložnice. Vstup na terasu je řešen z obývacího pokoje.

Nabízený bytový komplex již zahájil svou stavbu a předpokládaná kolaudace je pak plánována na konec roku 2023.
Vy si již nyní můžete rezervovat své vysněné bydlení v samotném srdci zeleně, kde nedaleko naleznete sportovně-relaxační areál Relax, koupaliště a spousty míst pro aktivní odpočinek.

Město Bělá pod Bezdězem je vzdáleno 15 km od Mladé Boleslavi a je tak ideálním místem pro bydlení, které nabízí klid malého města zároveň s výbornou dostupností do většího města. V samotné Bělé naleznete veškerou občanskou vybavenost.

V tuto chvíli se s klienty bude již podepisovat Smlouva o Smlouvě budoucí, kdy je potřeba po podpisu složit 20% z celkové kupní ceny domu a zbytek bude řešen s klienty individuálně dle jejich možností. Celkově se ceny bytů velikosti 2+kk pohybují od 46.000,- Kč / m2, tzn. že bytová jednotka velikosti 2+kk o výměře 125 m2 stojí 5.750.000,- Kč. Cena je vč. DPH, všech poplatků, ceny za pozemek a garáže.
Pro více informací o samotném projektu, jeho technické části a informace o cenách naleznete na stránkách projektu “bydlenivrchbela” nebo kontaktujte makléře.

Budeme se těšit na spolupráci!
Dispozice bytu 2+kk
Podlaží v domě 1
Počet podlaží v domě 2
Celková podlahová plocha 125 m2
Druh objektu cihlová
Stav objektu ve výstavbě (hrubá stavba)
Vlastnictví osobní
Umístění objektu okraj obce
Energetická náročnost budovy B - Úsporná
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 148/2007 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář