0601 | Prodej stavebního pozemku 936 m2, Tatce

Tatce  

3 710 000 Kč

Nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek o výměře 936 m2 v zastavěné části obce Tatce. Pozemek je rovinatý a nabízí dostatek soukromí i prostoru.
Příjezd je z veřejné komunikace a dále po navazující zpevněné cestě, jež bude ze zámkové dlažby. Napojení na inženýrské sítě - kanalizace, elektřina (vše na hranici pozemku). Městský vodovod je v přípravě v současné chvíli se musí udělat studna.
Pozemek je přichystán k výstavbě RD. S ohledem na dostatečnou šíři pozemku vhodný i pro přízemní stavbu bez nutnosti patra.
Obec Tatce, ležící v blízkosti Prahy, Kolína, Poděbrad atd. Tato lokalita je stále vyhledávanějším místem pro bydlení. K dispozici je ZŠ, MŠ, knihovna, prodejna potravin, restaurace. Působí zde řada sportovních i společenských spolků. Příznivci pohybu ocení blízké turistické stezky, cyklistické trasy.
Výborná dopravní dostupnost do Prahy, Nymburka, Kolína, a to vlakem i autem. Pozemek lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme. Pro více informací, mě neváhejte kontaktovat.
Celková plocha 936 m2
Druh pozemku pro bydlení
Inženýrské sítě kanalizace; elektřina
Umístění objektu klidná část obce
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 264/2020 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář