0642 | Prodej sadu, vinice 245 578 m² Zaječí

Zaječí  

neuvedeno

Informace o ceně na dotaz

Nabízíme k prodeji soubor lukrativních pozemků -vinic ve velmi atraktivní lokalitě obce Zaječí o celkové rozloze cca 25ha
Vinice tvoří téměř jeden celek, prosluněný soubour pozemků je osazen velmi mladou a kvalitní vinnou révou: S výhledem na Pálavu a vodní nádrž Nové Mlýny se nabízí mnoho způsobu budoucího využití .

Lokalita RŮŽOVÁ HORA je jižně předsunutý hřbet centrální kopcovité části Velkopavlovické podoblasti. Tomuto hřbetu dominuje Přítlucká hora s nadmořskou výškou 293 metrů nad mořem.

Lokalita PRUHY pak tvoří zvlněnou krajinu, kde flyšový příkrov tvoří na území Přítluckého sedla jílovité sedimenty, pískovce a slepence. Jak těžší sprašové půdy v níže umístěných tratích, tak lehčí hlinité poskytují zdejším vinicím dostatek látek a živin k produkci vysoce kvalitních hroznů.

Stáří hlav je 5-15 let a jedná se tedy o mladé vinice.

Skladba odrůd: Frankovka (Blauburger),Rulandské modré, Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Rulandské šedé, Kerner, Tramín, Pálava, Souvignon, Ryzlink Rýnský, Sylvánské zelené.

Nabízí se Jedinečná příležitost založení vlastního velmi kvalitního vinařství, či doplnění stávajícího podnikání.


Pro více informací prosím kontaktujte makléře.
Celková plocha 245 578 m2
Druh pozemku ostatní
Umístění objektu okraj obce
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 264/2020 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: 602 30 40 70
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář