N00195 | Stavební pozemek 800 m2, Velký Borek u Mělníka

Velký Borek  

4 700 000 Kč

kompletní cena vč. poplatků a služeb

Exkluzivně vám nabízím k prodeji stavební pozemek, určený územním plánem obce pro výstavbu samostatného rodinného domu nebo dvojdomu v obci Velký Borek u Mělníka. Pozemek má celkovou výměru 800 m2. Pozemek má přibližně obdélníkový tvar 20x40 m.  Příjezdová cesta je obecní. Pozemek lze připojit na obecní vodovod, elektřinu, plyn. Současné řešení odkanalizování je nutné řešit dočasnou domovní čistírnou odpadních vod. Tlaková kanalizace nyní je umístěna umístěna v komunikaci u pozemku, ale v současné době není možné se k ní připojit s ohledem na malou kapacitu čističky. Připojení bude možné a za cca dva roky a dočasně je tedy nutné řešit odvod odpadních vod domovní čističkou. Po zvýšení kapacity čističky se bude možné připojit na stávající tlakovou kanalizaci. 
Jedná se o prodej části pozemku parc. č. 510 v k.ú. Velký Borek s prodávanou výměrou 800 m2, kdy bude prodávaný pozemek oddělen geometrickým plánem.
Na pozemku je dle platného územního plánu možné postavit samostatný rodinný dům nebo dvojdům s maximální výškou dvou pater + využití podkroví a zastavět až 35% vč. zpevněných ploch z celkové výměry pozemku. Maximální zastavěná plocha vč. zpevněných ploch je 280 m2. Minimální plocha nezpevněných ploch je 50%.
Jedná se o velmi klidnou lokalitu s dostatkem soukromí a možností realizace vašeho vlastního záměru se skvělou dostupností.
Celková plocha 800 m2
Druh pozemku pro bydlení
Inženýrské sítě vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
Charakter okolní zástavby obytná
Umístění objektu klidná část obce
Komunikace betonová

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Jiří Šimon

Telefon: +420 602 304 070
E-mail: jirisimon@jirisimon.cz

Kontaktní formulář